первомайський харківська область

Первомайський Харківська область

Масляна по - Бiркiвськi

Ідея провести змагання з «жиму»  в рідних Борках  зародилася в лисій голові Карасика, одразу після «Екстримального жиму» в місті Первомайськ. Одразу ж було  вирішено приурочити це дійство до Дня Захисника Вітчизни. І так сталося, що на цей день припадає ще й Масляна, а яка ж вона була б без млинців, хоч і залізних.

Ранок почався з доставки в місцевий  будинок культури   заліза,  лежака та  всього іншого потрібного для підтримки  здорового способу життя . Поступово почали сходитись місцеві спортсмени,  а згодом приїхали богатирі з Мерефи, Першотравневого та Первомайська. Ну і звісно ж глядачі.

Після реєстрації та зважування, бачимо , що в категорії «жінки» виступає лише одна людина, Ільїнська   Маша, красива  тендітна дівчина. В категорii ветерани також один учасник - Панов Евген.

Проходить ще кілька хвилин і  організатор та ведучий «Марафонського жиму» Розторгуєв Юрій  оголошує про відкриття змагань.


І ось на лежаку перша учасница Марія, вона одразу ж ринулася в не легкий бій зі штангою. Після неї показували свою міць Юнаки, Чоловіки та Ветерани.


Головним суддею змагань був призначений кандидат майстра спора  Найденко Вадим. Він уважно слідкував за правильністю виконання вправи та рахував кількість підйомів. На щастя порушників правил не було.


Під крики  вболівальників, стронгмени методично підіймали все більше і більше заліза. Набравши в сумі на всіх учасників майже 147 тон.


За наш рідний Стайер-Атлон виступали  Розумний Ю.   Калюжний Р.  Лишенко О.  Панов Є.  та Розторгуєв Ю.  Всього ж  поборотися із «залізною леді» прийшло чоловік 30.  Між найлегшим та найважчим учасником виявилася різниця у 82 кіло. Тим самим показавши, що спортивний потенціал і бойовий дух у нас великий, не дивлячись  навіть на те в яких умовах проходять тренування.

Відпрацювавши три основні етапи:  підйом 50  ,  75  та 100кг на максимальну кількість разів, могутні хлопці  вирішили (просто так не для протоколу) помірятися силами в піднятті максимальної ваги на один раз і досягли 160 кілограмів.

Нарешті всі протоколи оброблено і настає момент нагородження.


Серед жінок перемогла   Ільїнська Маша, піднявши в сумі   1960кг


У ветеранів першим виявився наш «Залізний» Панов Євген


Юнаки до 18 років

1          Клименко      Платон                      8300кг

2          Рябоконь        Сергій                    6450кг

3         Медведев       В*ячеслав             5200кг


Чоловіки 19-39 років

1         Брегель          Андрій                       7875кг

2          Губин             Ігор                             9225кг

3         Дядченко       Ростислав                 8050кг


 

Мої вітання всім учасникам!!!

Ви дійсно довели оточуючим, що спорт – це сила та здоров*я!!!

Чекаємо вас на наступних змаганнях.

Особливо хотілося б подякувати Розторгуєву Юрію за чудово організоване і проведене свято. Заліза, грамот,  медалей та чудового настрою вистачило на всіх.

Тренуймося, бо ми того варті.

 Протокол змагань               Еще немного фото


Comments:

Последнее обновление 29.02.12 22:42  

Комментарии 

 
0 #1 Санек 29.02.2012 12:07
Отличные фото! Автор молодец!
 
 
0 #2 толстый 29.02.2012 13:01
Вот еще одно мероприятие на нашу голову)))
Все было СУПЕР
 
 
0 #3 Красовелло 29.02.2012 13:07
Вот Карась и состоялся переход твой из разряда "потребителей" в "производителей". Мои поздравления, справился. Меня как "потребителя" этого мероприятия все устроило. Ну если бы Толстый еще более литературным языком разговаривал, вообще бы сказка была)) Спасибо, так держать!
 
 
0 #4 Карась 29.02.2012 14:01
Щiро дякую друзям якi допомагали в органiзацii та проведеннi данного заходу .
Неперевершенi вiдчюття пiд чяс змаганнь .Всмислi все змiшалось до купи : хвилювання , страх , радiсть .
Пiд чяс проведення змаганнь я Дуже хвилювався !
От будите смiятись але навiть руки трусились . Чесно !!!
Но в цьому э свiй кайф !
 
 
0 #5 Карась 29.02.2012 14:08
Хочю вибачiтись за свою невнятну дикцiю та невмiння користуватись мiкрофоном .
Були косяки , та все ж вважаю що " мероприятие удалось " .
Наступного разу обiтцяю все виправити !
 
 
0 #6 Карась 29.02.2012 14:12
 
 
0 #7 Карась 29.02.2012 14:19
Особливо хочю вiдмiтити головних помiчникiв
Найденка Вадима
Калюжного Романа
Розумного Юрiя

Без вас ну нiяк всього цього не було б .
Спасибi Панову Эвгену та Лишенку Олександру за пiдтримку та допомогу пiд чяс проведення змаганнь , за допомогу з розробкою дизайну грамот .
Ну i як же не згадати НАЙПРЕКРАСНIШУ мою помiчницю Iльiнську Марiю яка допомогла з суддiвством та обробкою протоколiв в яких без ii допомоги ми б точно не розiбрались .
 
 
0 #8 Карась 29.02.2012 14:27
Ну i закiнчiли з лiрикою :-)
спускаэмось на землю :-)
всмислi пiсля змаганнь в банi нашi лисi голови вiдвiдала думка який наступний спортивний захiд придумати i .....
вобщiм чекайте !
ми вас ще порадуэмо :-)
Срашно ???
А кто говорил что будет легко :-)
 
 
0 #9 Карась 29.02.2012 14:49
Ну i останнэ .
" Молодые Регионы " - якось вийдiть на зв'язок .
Я в суматохi загубив ваш номер .
 
 
0 #10 толстый 29.02.2012 18:24
Цитирую Карась:
Ну i закiнчiли з лiрикою :-)
спускаэмось на землю :-)
всмислi пiсля змаганнь в банi нашi лисi голови вiдвiдала думка який наступний спортивний захiд придумати i .....
вобщiм чекайте !
ми вас ще порадуэмо :-)
Срашно ???
А кто говорил что будет легко :-)



а я и не помню что мы там придумали????
 
 
0 #11 Карась 29.02.2012 18:55
ну по перше крос кантрiйний триатлон на спортивному ставку хотiли б органiзувати в липнi чi на почятку серпня
 
 
0 #12 Красовелло 29.02.2012 19:40
 
 
0 #13 Карась 29.02.2012 20:04
" Спортивний " це назва ставка .
Присвояна йому ще за радянських чясiв .
Чому ?
Незнаю :-(
" хранитель тайн " - ну так це ж тiльки по перше .
Далi по пунктам так сказать : " и тишина .... и мёртвые с косами стоять " :-)
 
 
0 #14 IP 29.02.2012 21:40
Спасибо всем за железную масленницу с блинами)))) Так продолжать. Никогда не выступал на подобных соревнованиях, т.к. практически никогда не хожу в тренажерный зал. Но понравилось, надо бы в следующий раз подготовится, да хотя бы Толстого обыграть)))
Почему-то ссылка на фотоальбом приводит в гугл+ а там совсем другие фотки.
Красовелло как-то исправь, что ли.
 
 
0 #15 Карась 29.02.2012 21:53
 
 
0 #16 IP 29.02.2012 22:03
 
 
0 #17 Красовелло 29.02.2012 22:19
Не знаю. Ссылку дал прямо на пикассо, на первую фото с мероприятия. У меня открывается лично так. Шо, у всех в гугл плюсе?
 
 
0 #18 IP 29.02.2012 22:29
Цитирую Красовелло:
Не знаю. Ссылку дал прямо на пикассо, на первую фото с мероприятия. У меня открывается лично так. Шо, у всех в гугл плюсе?

А ты повесь ещё одну ссылку без слайдшоу, может прямо пойдёт.
 
 
0 #19 Карась 29.02.2012 22:38
нэ нэ нэ
Олексjйович в мене теж пiкассо вiдкриваэться
альбом Железяки
тiльки першi фотки з Екстримального жима Первомайська а аж потiм з Марафонського жима Бiрки
то я кажись не вiрно висловився
 
 
0 #20 Красовелло 29.02.2012 22:43
Цитирую IP:
А ты повесь ещё одну ссылку без слайдшоу, может прямо пойдёт.

Переделал.