первомайський харківська область

Первомайський Харківська область

Сарделятлон по пагорбам ім.Памели Андерсон

Што ж, сайт проплачено ще на рік, тому треба чимось його наповнювати.

Розповім тоді про наш новий (старий) захід, котрий стає традиційним та очікуваним.

Почалося все у 2014 році. Всіх нормальних людей в період золотої осені дуже тягне на природу насолодитися останніми теплими днями. Ми не були виключенням.

Групою легкоатлетів та охочих йшли в невеличкий піший похід де милувалися краєвидами та смажили сардельки. Бувало і кашу робили, щоб вже от пуза наїстися.

 

 

Нагулювали апетит долаючи місцеві пагорби та хащі.

 

І коли вже трохи набридло тими ж самими маршрутами ходити, спала розумна думка - чому б не провести тут змагання з бігу?! Нетрадиційний забіг з традиційним відпочинком. Геніальне поєднання.

 

І з 2021 року ми змінили формат.

Локація нашої події балка Сухотін Лог що десь за п'ять кілометрів від міста. До речі, хто підкаже що таке Лог? Бо гугл видає тільки лог-файл.

Знавцями місцевості прокладено розважальне бігове коло у два кілометри. З розваг - барви осінньої природи та кілька суїцидальних гірок. З самою крутою в 🡭 31? на фініші. Це наші Гімалаї.

 

Початківцям одне коло. Шанувальникам пекельних відчуттів - два. Туди і назад. Прямих ділянок майже немає, біжиш або вверх, або у низ.

 

На графіку виглядає як Памела Андерсон американські гірки.


Місце дуже бігове, тому ми частенько бігаємо тут кроси, та прискорення.


Робили таємні тренування при ковід карантині (пам'ятаєте таке?)


І звичайно, наприкінці весни, коли тонеш в ароматах акації, тут проходить частина маршруту трейла "Западня"Великих призів не передбачено, хоча переможці відзначаються завжди. В цьому році, наприклад, не було марних предметів, а були корисні гроші.


В категорії "жінки" була лише одна учасниця, тому організаторам пощастило заощадити. Дякуємо всім хто хотів, но не зміг.


Перед стартом завжди повторюю, що це не стільки забіг, скільки випробування. Завдання максимум - не перейти на крок. Мінімум - закінчити дистанцію. Тому кожний виходить вмотивованим (сподіваюсь) і зі своєю ціллю.Хоча насправді здається у всіх ціль одна. Отримати скоріше порцію сардельок після шанування кращих.

Тут на допомозі батьки учнів, котрі розвели багаття та вже посмажили все що смажиться.


Наївшись головного блюда, діти починають наздогонятися маршмелоу (що це за їжа досі не розумію)
та будувати халабуди, в яких вже пів лісу.


Отака у нас подія з назвою Сарделятлон. Чи СардельАтлон. Як краще?

Фото альбом

Comments:

Последнее обновление 10.10.23 22:25  

Ми в Strava

Наші Партнери