первомайский харьковская область

Первомайский Харьковская область

Фінішний протокол Западня Трейл 2021

 Западня трейл 2021 успішно завершився!

В заході взяли участь 138 бігунів з усієї Харківoини та сусідніх областей, а також понад два десятки волонтерів.

Поки обробляються гігабайти фото та відеоматеріалів можете ознайомитись з фінішним протоколом. якщр є зауваження - повідомте у коментарях.

Трейл 21+ км

Номер Прізвище Ім'я  Клуб Стать Рік Місто Результат
59 Алёхин Виталик Стайер- Атлон  M 2005 Первомайский 1:45:17
61 Мансыров Эльдар Стайер- Атлон  M 1985 Лозовая 1:47:47
29 Гарбузов Виктор   М     1:49:11
16 Черешнев Артем ProБег Славянск M 1983 Торецьк 1:52:27
64 Матющенко Андрей Стайер- Атлон  M 1984 Первомайский 1:55:03
8 Тиняков Роман Squad UA Runners M 1976 Первомайский 1:59:12
25 Демура  Иван    M     1:59:55
51 Якубский Миша Стайер- Атлон  M 2005 Первомайский 2:01:26
54 Медведев Данил Стайер- Атлон  M 2006 Первомайский 2:01:32
57 Мясников Павел Стайер- Атлон  M 1978 Первомайский 2:03:12
55 Лактионов Илья Стайер- Атлон  M 2005 Первомайский 2:05:00
14 Шамоев Александр Squad UA Runners M 1986 Харьков 2:06:47
62 Хижко Максим Стайер- Атлон  M 1978 Лозовая 2:07:35
24 Швачка Олександр   M 1977 Харків 2:09:02
30 Самсонов Борис   М     2:09:18
1 Маркатов Богдан   M 1999 Первомайский 2:09:48
70 Розумная Наталья Стайер-Атлон F 1993 Первомайский 2:12:13
9 Павленко Ростислав Стайер-Атлон M 1996 Первомайский 2:12:56
56 Орехов Глеб Стайер- Атлон  M 2006 Первомайский 2:13:24
13 Беленьков Роман Стайер- Атлон  M 1996 Первомайский 2:13:45
63 Полевиков Андрей   M 1979 Лозовая 2:13:46
72 Захарчук Сергей   M     2:16:53
23 Весич Владимир Squad UA Runners M 1981 Харьков 2:17:58
4 Розгребельський Микола Стайер-Атлон M 1990 Первомайський  2:18:10
15 Єсип Наталя   F 1988 Лиман(Донецька обл) 2:19:08
58 Лобойко Марьяна   F 1988 Первомайский 2:20:05
66 Анпилогова Татьяна Стайер- Атлон  F 1973 Первомайский 2:20:29
22 Максименко Денис Kharkov Rage M 1905 Харьков 2:23:23
2 Задорожний Павло   M 1978   2:24:19
68 Ильина Віка Стайер-Атлон F 2006 Первомайский 2:24:43
19 Vakoliuk Yakiv   M 1993 Kharkiv 2:25:47
21 Жуков Александр   M 1905 Харьков 2:25:47
5 Микитенко Виталий   M 1985 Первомайский 2:27:09
12 Криволапчук Элина Стайер Атлон F 2002 Первомайский 2:27:59
65 Шпортко Марина Стайер- Атлон  F 1985 Первомайский 2:27:59
7 Кондратенко Володимир   M 1978 Нова Водолага 2:29:25
18 Боднарь Татьяна Pro_Бег_Славянск F 1976 Слов'янськ 2:32:56
10 Гумен Евгений Squad UA Runners M 1983 Kharkiv  2:37:59
11 Бевзюк Роман   M 1980 Харків 2:38:00
26 Лазуренко  Олександр    М     2:39:12
6 Фомичов Олександр   M 1997 Первомайський 2:39:25
60 Калиниченко Яков   M 1976 Балаклея 2:40:46
17 Кочубей Станіслав   M 1986 Кременчук 2:41:49
53 Руденко Александр Стайер- Атлон  M 1988 Первомайский 2:47:53
50 Якубский Сергей Стайер- Атлон  M 2005 Первомайский 2:52:22
52 Якубский Алексей Стайер- Атлон  M 1981 Первомайский 2:52:22
28 Стрельников Євген   М     2:56:25
3 Завада Володимир Kharkiv Road Runners M 1978 Харків 2:57:30
67 Шиманьков Денис   M 1982 Лозовая 3:06:45
27 Гребенюк Максим   М     3:31:47
69 Калюжний Роман   M   Бірки 3:34:19
211 Калюжная Ирина   F     3:34:19
71 Бардакова Мелания   F 2003 Первомайский 3:38:33
20 Казаровицкий Алексей   F 1973   3:53:44
166 Тереняк Антоніна   F   Докучаєвське 3:53:44
167 Тереняк Олена   F   Докучаєвське 3:53:44

 

Трейл 14 км

Номер Прізвище Ім'я  Клуб Стать Рік Місто Результат
114 Катасонов Алексей    M 1997 Первомайский  1:14:15
151 Глагольева Анжелика Стайер-Атлон F 2009 Первомайский 1:14:35
109 Голубничий  Максим Squad UA Runners M 1980 Харьков 1:16:39
115 Петренко Рената Стайер Атлон F 2008 Первомайский 1:19:07
113 Максименко Микола   M 1977 Чугуїв 1:19:23
152 Нимко Соня Стайер-Атлон F 2009 Первомайский 1:20:33
110 Богомолов Родион Стайер Атлон M 2006 Первомайский 1:21:08
101 Voronin Volodymyr NaCl М 1976 Соледар 1:23:07
102 Быханов Игорь NaCl M 1985 Соледар 1:23:08
111 Шуба Ярослав - M 1998 Харків 1:28:44
116 Иващенко Иван   М     1:30:19
171 Саланевич Тимофей Стайер-Атлон M 2009 Первомайский 1:30:24
170 Матющенко Настя   F   Первомайский 1:37:44
106 Кравченко Кирило   M 1992   1:38:37
112 Шульдишов Іван   M 2007 Первомайський  1:39:57
105 Пасечник  Арсен    M 2007 Первомайський  1:40:02
154 Ерёменко Алёна   F 1987 Первомайский 1:42:19
150 Долгих Яна Стайер-Атлон F 2007 Первомайский 1:46:07
175 Лютов Тарас   M 1984 Первомайский 1:47:45
162 Момот Анна   F   Докучаєвське 1:48:43
156 Мансырова Мария Стайер-Атлон F 1990 Лозовая 1:48:55
117 Терентьев Михайло   М     1:49:34
161 Кіданов Сергій   M   Докучаєвське 1:49:35
171 Каверзин Николай   M   с.Мироновка 1:49:47
163 Булах Вікторія   F   Докучаєвське 1:50:41
153 Рабынюк Алена   F 1990 Первомайский 1:53:12
103 Apshay Kateryna ApshaiTeam F 1983 Kharkiv 1:54:12
104 Tolmaschow Dmytro   M 1980 Харьков 1:54:12
174 Кодацкая  Ольга Стайер-Атлон F 2000 Первомайский 1:56:42
164 Булах Данило   M   Докучаєвське 1:56:49
160 Томан Антоніна   F   Докучаєвське 1:56:58
165 Волошан Володимир   M   Докучаєвське 1:57:04
118 Розгребельска Євгенія         1:58:14
176 Чистякова Виктория   F 1989 Первомайский 1:58:14
159 Томан Андрій   M   Докучаєвське 1:58:20
107 Дідюк Наталя   F 1973 Харків 2:00:30
108 Пелешенко Евгений Kharkiv Road Runners M 1968 Kharkiv 2:00:30
173 Голев Евгений   M 1989 Первомайский 2:01:09
169 Тереняк Лілія   F   Докучаєвське 2:03:29
168 Тереняк Артем   M   Докучаєвське 2:03:30
155 Павлиш Вера   F   Первомайский 2:05:05
157 Колесник Андрей   M 1990 Лозовая DNS
158 Колесник Елена   F 1990 Лозовая DNS

 

Трейл 7 км

Номер Прізвище Ім'я  Клуб Стать Рік Місто Результат
201 Apshai Alika ApshaiTeam F 2010 Харків 0:31:09
234 Шпортко Анфиса Стайер-Атлон F 2011 Первомайский 0:32:30
204 Апшай Авдєй ApshaiTeam М 2010 Харків 0:36:19
240 Тюпа  Полина Стайер-Атлон F 2010 Первомайский 0:36:24
235 Чесниченко Кира Стайер-Атлон F 2010 Первомайский 0:36:36
212 Половинко Максим   М     0:36:54
232 Кишинский Саша Стайер-Атлон M 2011 Первомайский 0:36:59
207 Кондратенко Артем   M 2001 Нова Водолага 0:38:28
250 Кудрявцев Артём Стайер-Атлон M 2011 Первомайский 0:38:34
202 Apshai Amrita ApshaiTeam F 2008   0:38:36
203 Apshai Agata ApshaiTeam F 2006   0:39:58
233 Остащенко Иван Стайер-Атлон M 2009 Первомайский 0:44:22
249 Власенко Данил Стайер-Атлон M 2011 Первомайский 0:44:22
230 Литвин Егор Стайер-Атлон M 2009 Первомайский 0:44:29
239 Долгих Яна Стайер-Атлон F   Первомайский 0:45:01
210 Шатний  Георгій   M     0:46:34
242 Лимарь Антон Стайер-Атлон M 2011 Первомайский 0:47:39
256 Руденко Настя   F 1988 Первомайский 0:47:50
246 Лактионов Андрей Стайер-Атлон M   Первомайский 0:47:57
248 Тишковец Тимур Стайер-Атлон M 2012 Первомайский 0:48:11
244 Лактионов Лёша Стайер-Атлон M 2011 Первомайский 0:48:14
245 Лактионов Дима Стайер-Атлон M 2011 Первомайский 0:49:01
236 Воронина Настя Стайер-Атлон F 2010 Первомайский 0:49:36
238 Балаева Василиса Стайер-Атлон F 2011 Первомайский 0:49:38
205 Росинский Георгий   M 1990 Харьков 0:51:49
251 Лобойко Ева   F 2010 Первомайский 0:53:24
247 Третьякова Вероника Стайер-Атлон F 2009 Первомайский 0:53:26
209 Рачинський  Кирил   M     0:53:52
208 Рачинськая  Марія   F     0:54:26
257 Паламарчук  Карина   F 1992 Первомайский 0:56:35
252 Волошан София   F 2009 Докучаєвське 0:57:39
172 Шихова Любовь   F   Первомайский 0:59:39
237 Чорна Рита Стайер-Атлон F 2013 Первомайский 1:00:50
243 Стриженко Максим Стайер-Атлон M 2010 Первомайский 1:01:38
255 Чорна Євгенія   F     1:01:45
231 Короткий Дима Стайер-Атлон M 2010 Первомайский 1:02:48
241 Скиба Вадим Стайер-Атлон M 2012 Первомайский 1:02:54
253 Раздайбеда Ульяна Стайер-Атлон F 2012 Первомайский 1:03:03
254 Раздайбеда Саша Стайер-Атлон F 2012 Первомайский 1:03:04
206 Гарец Юлия   F 1999 Харків 1:05:02

 

Comments:

Последнее обновление 30.05.21 08:40  
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Ми в Strava

Наш Відеоканал

 
Stayer-Athlon Group
Відкрита група · 2 учасники
Приєднатися до групи
Группа в Facebook для общения и быстрого получения информации о жизни клуба и не только