первомайский харьковская область

Первомайский Харьковская область

Стартовий протокол Западня трейл 2021

 Стартовий протокол учасників Западня трейл 2021, який відбудеться 29 травня 2021 року в місті Первомайський. Наразі, загалом в стартовому протоколі 130 учасників.

Звісна річ, у нас буде якийсь невеличкий резерв стартових номерів для тих хто проспав реєстрацію. Але, це не точно wink

Старт об 11-00 год, біля ФОК Ангар. 

Дистанція 21+ км

Номер Прізвище Ім'я  Клуб Стать Рік Місто
1 Маркатов Богдан   M 1999 Первомайский
2 Задорожний Павло   M 1978  
3 Завада Володимир Kharkiv Road Runners M 1978 Харків
4 Розгребельський Микола Стайер-Атлон M 1990 Первомайський 
5 Микитенко Виталий   M 1985 Первомайский
6 Фомичов Олександр

 

M 1997 Первомайський
7 Кондратенко Володимир   M 1978 Нова Водолага
8 Тиняков Роман Squad UA Runners M 1976 Первомайский
9 Павленко Ростислав Стайер-Атлон M 1996 Первомайский
10 Гумен Евгений Squad UA Runners M 1983 Kharkiv 
11 Бевзюк Роман   M 1980 Харків
12 Криволапчук Элина Стайер Атлон F 2002 Первомайский
13 Беленьков Роман Стайер- Атлон  M 1996 Первомайский
14 Шамоев Александр Squad UA Runners M 1986 Харьков
15 Єсип Наталя   F 1988 Лиман(Донецька обл)
16 Черешнев Артем ProБег Славянск M 1983 Торецьк
17 Кочубей Станіслав   M 1986 Кременчук
18 Боднарь Татьяна Pro_Бег_Славянск F 1976 Слов'янськ
19 Vakoliuk Yakiv   M 1993 Kharkiv
20 Казаровицкий Алексей   M 1973  
21 Жуков Александр   M 1993 Харьков
22 Максименко Денис Kharkov Rage M 1973 Харьков
23 Весич Владимир Squad UA Runners M 1981 Харьков
24 Швачка Олександр   M 1977 Харків
25 Демура  Иван    М 1988 Харків
26 Лазуренко  Олександр    М 1978 Харків
50 Якубский Сергей Стайер- Атлон  M 2005 Первомайский
51 Якубский Миша Стайер- Атлон  M 2005 Первомайский
52 Якубский Алексей Стайер- Атлон  M 1981 Первомайский
53 Руденко Александр Стайер- Атлон  M 1988 Первомайский
54 Медведев Данил Стайер- Атлон  M 2006 Первомайский
55 Лактионов Илья Стайер- Атлон  M 2005 Первомайский
56 Орехов Глеб Стайер- Атлон  M 2006 Первомайский
57 Мясников Павел Стайер- Атлон  M 1978 Первомайский
58 Лобойко Марьяна   F 1988 Первомайский
59 Алёхин Виталик Стайер- Атлон  M 2005 Первомайский
60 Калиниченко Яков   M 1976 Балаклея
61 Мансыров Эльдар Стайер- Атлон  M 1985 Лозовая
62 Хижко Максим Стайер- Атлон  M 1978 Лозовая
63 Полевиков Андрей   M 1979 Лозовая
64 Матющенко Андрей Стайер- Атлон  M 1984 Первомайский
65 Шпортко Марина Стайер- Атлон  F 1984 Первомайский
66 Анпилогова Татьяна Стайер- Атлон  F 1973 Первомайский
67 Шиманьков Денис   M 1982 Лозовая
68 Ильина Віка Стайер-Атлон F 2006 Первомайский
69 Калюжний Роман   M   Бірки
70 Розумная Наталья Стайер-Атлон F 1993 Первомайский
71 Бардакова Мелания   F 2003 Первомайский
72 Харченко Павел   M 1984 Харьков

Дистанція 14+ км

Номер Прізвище Ім'я  Клуб Стать Рік Місто
101 Voronin Volodymyr NaCl М 1976 Соледар
102 Быханов Игорь NaCl M 1985 Соледар
103 Apshay Kateryna ApshaiTeam F 1983 Kharkiv
104 Tolmaschow Dmytro   M 1980 Харьков
105 Пасечник  Арсен    M 2007 Первомайський 
106 Кравченко Кирило   M 1992  
107 Дідюк Наталя   F 1973 Харків
108 Пелешенко Евгений Kharkiv Road Runners M 1968 Kharkiv
109 Голубничий  Максим Squad UA Runners M 1980 Харьков
110 Богомолов Родион Стайер Атлон M 2006 Первомайский
111 Шуба Ярослав - M 1998 Харків
112 Шульдишов Іван   M 2007 Первомайський (Харківська обл.)
113 Максименко Микола   M 1977 Чугуїв
114 Катасонов Алексей Катасонов   M 1997 Первомайский 
115 Петренко Рената Стайер Атлон F 2008 Первомайский
150 Долгих Яна Стайер-Атлон F 2007 Первомайский
151 Глагольева Анжелика Стайер-Атлон F 2009 Первомайский
152 Нимко Соня Стайер-Атлон F 2009 Первомайский
153 Рабынюк Алена   F 1990 Первомайский
154 Ерёменко Алёна   F 1987 Первомайский
155 Павлиш Вера   F   Первомайский
156 Мансырова Мария Стайер-Атлон F 1990 Лозовая
157 Колесник Андрей   M 1990 Лозовая
158 Колесник Елена   F 1990 Лозовая
159 Томан Андрій   M   Докучаєвське
160 Томан Антоніна   F   Докучаєвське
161 Кіданов Сергій   M   Докучаєвське
162 Момот Анна   F   Докучаєвське
163 Булах Вікторія   F   Докучаєвське
164 Булах Данило   M   Докучаєвське
165 Волошан Володимир   M   Докучаєвське
166 Тереняк Антоніна   F   Докучаєвське
167 Тереняк Олена   F   Докучаєвське
168 Тереняк Артем   M   Докучаєвське
169 Тереняк Лілія   F   Докучаєвське
170 Матющенко Настя   F   Первомайский
171 Коверзин Николай   M   с.Мироновка
171 Саланевич Тимофей Стайер-Атлон M 2009 Первомайский
172 Шихова Любовь   F   Первомайский
173 Голев Евгений   M 1989 Первомайский
174 Кодацкая  Ольга Стайер-Атлон F 2000 Первомайский
175 Лютов Тарас   M 1984 Первомайский
176 Чистякова Виктория   F 1989 Первомайский

Дистанція 7 км

Номер Прізвище Ім'я  Клуб Стать Рік Місто
201 Apshai Alika ApshaiTeam M 2010 Харків
202 Apshai Amrita ApshaiTeam F 2008 Харків
203 Apshai Agata ApshaiTeam F 2006 Харків
204 Апшай Авдєй ApshaiTeam М 2010 Харків
205 Росинский Георгий   M 1990 Харьков
206 Гарец Юлия   F 1999 Харків
207 Кондратенко Артем   M 2001 Нова Водолага
208 Рачинськая  Марія   F 1983 Первомайский
209 Рачинський  Кирил   M 2012 Первомайский
210 Шатний  Георгій   M 1981 Харків
230 Литвин Егор Стайер-Атлон M 2009 Первомайский
231 Короткий Дима Стайер-Атлон M 2010 Первомайский
232 Кишинский Саша Стайер-Атлон M 2011 Первомайский
233 Остащенко Иван Стайер-Атлон M 2009 Первомайский
234 Шпортко Анфиса Стайер-Атлон F 2011 Первомайский
235 Чесниченко Кира Стайер-Атлон F 2010 Первомайский
236 Воронина Настя Стайер-Атлон F 2010 Первомайский
237 Чорна Рита Стайер-Атлон F 2013 Первомайский
238 Балаева Василиса Стайер-Атлон F 2011 Первомайский
239 Долгих Яна Стайер-Атлон F   Первомайский
240 Тюпа  Полина Стайер-Атлон F 2010 Первомайский
241 Скиба Вадим Стайер-Атлон M 2012 Первомайский
242 Лимарь Антон Стайер-Атлон M 2011 Первомайский
243 Стриженко Максим Стайер-Атлон M 2010 Первомайский
244 Лактионов Лёша Стайер-Атлон M 2011 Первомайский
245 Лактионов Дима Стайер-Атлон M 2011 Первомайский
246 Лактионов Андрей Стайер-Атлон M   Первомайский
247 Третьякова Вероника Стайер-Атлон F 2009 Первомайский
248 Тишковец Тимур Стайер-Атлон M 2012 Первомайский
249 Власенко Данил Стайер-Атлон M 2011 Первомайский
250 Кудрявцев Артём Стайер-Атлон M 2011 Первомайский
251 Лобойко Ева   F 2010 Первомайский
252 Волошан София   F 2009 Докучаєвське
253 Раздайбеда Ульяна Стайер-Атлон F 2012 Первомайский
254 Раздайбеда Саша Стайер-Атлон F 2012 Первомайский
255 Хижко Марина Стайер-Атлон F   Лозовая
256 Руденко Настя   F 1988 Первомайский
257 Паламарчук  Карина   F 1992 Первомайский

В суботу зустрічаємось "на барикадах". Треба розбудити байбаків на балках та полякати лисиць і зайців в долині річки Берека

Comments:

Последнее обновление 25.05.21 12:25  
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Ми в Strava

Наш Відеоканал

 
Stayer-Athlon Group
Відкрита група · 2 учасники
Приєднатися до групи
Группа в Facebook для общения и быстрого получения информации о жизни клуба и не только