первомайский харьковская область

Первомайский Харьковская область

Фінішний протокол Popilna Trail 2021

 Святковий день Дня перемоги над нацизмом був наповнений святковим трейлом у Біляївці.

Попри холодний вітер 59 учасників прийняли участь у забігах на трьох дистанціях: 2, 6 та 12 км. (12 км - 30 осіб, 6 км – 24 осіб, 2 км – 5 осіб)

Наймолодший учасник 2020 р.н. пробіг 6 км на руках у батьків. Найстарший учасник 1973 р.н 

Учасники були з населений пунктів: м. Первомайський, м.Лозова, с.Веселе, сел.Біляївка, сел.Докучаєвське, м.Харків

Поки пишеться звіт та обробляються фото та відео матеріали є нагода вивчити фінішний протокол

Popilna Trail 12 km

Номер Прізвище Им´я Рік народження Стать Нас.пункт Спільнота Результат
23 Альохін Віталій 2005 M Первомайський Стайер-Атлон 0:51:08
5 Лишенко Олександр 1976 M Первомайський Стайер-Атлон 0:52:30
11 Лактіонов Ілля 2005 M м. Первомайський Стайер-атлон 0:52:59
27 Матющенко Андрей 1984 M Первомайский Стайер Атлон 0:53:08
12 Мансыров Эльдар 1985 M Лозовая Stayer Athlon 0:53:30
16 Орєхов Глєб 2006 M Первомайський Стайєр-Атлон 0:54:34
6 Тиняков Роман 1976 M Первомайский Воскресные Бегунци 0:54:46
55 Катасонов Олексій 1997 M Первомайський   0:55:09
21 Якубський Михайло 2005 M Первомайськ СтайерАтлон 0:55:48
19 Верютін Кирило 2001 M Первомайськ Патрульна поліція України 0:56:19
15 Мєдвєдєв Данііл 2006 M Первомайський Стайєр-Атлон 0:56:21
8 Петренко Рената 2008 W Первомайский  Стаер-Атлон 0:56:54
28 Хижко Максим 1978 M Лозовая   0:58:24
24 Мясников Павел 1978 M Первомайский   0:58:38
9 Розгребельський Микола 1990 M Первомайський Стайер-Атлон 0:59:22
4 Маркатов Богдан 1999 M Первомайский   0:59:35
10 Криволапчук Еліна 2004 W Первомайский Стайер Атлон 1:02:20
56 Павленко Ростислав 1996 M Первомайський   1:03:28
52 Анпилогова Татьяна 1973 W Первомайский   1:03:32
18 Пасечник Арсен 2006 M Первомайский Стайер-Атлон 1:03:47
17 Орєхов Антон 1975 M Первомайський Стайєр-Атлон 1:03:53
25 Лобойко Марьяна 1988 W Первомайский   1:04:43
7 Shportko Marina 1985 W Pervomayskiy Stayer-Athlon 1:05:06
20 Якубский Олексій 1981 M Первомайський Стайер Атлон 1:05:06
1 Микитенко Виталий 1985 M Веселе і Первомайський Воскресные Бегунци 1:07:24
22 Якубский Сергей 2005 M Первомайский Стайер-Атлон 1:15:05
26 Чернега Роза 1990 W Веселе   1:16:47
13 Мансырова Мария 1990 W Лозовая Stayer Athlon 1:21:34
58 Матющенко Анастасия 1988 W Первомайский   1:21:39
14 Шиманько Денис 1982 M Лозовая   1:24:00

 

Popilna Trail 6 km

Номер Прізвище Им´я Рік народження Стать Нас.пункт Спільнота Результат
36
Глагольєва 
Анжеліка 2009 W Первомайский   0:26:20
30 Shportko Anfisa 2011 W Pervomayskiy Stayer Athlon 0:27:41
37
Чесніченко 
Кіра 2010 W Первомайский   0:27:45
39
Долгіх 
Яна 2007 W Первомайский   0:31:14
64 Харченко Павло 1984 М Харків   0:31:16
44
Кішинський
 Олександр 2011 M Первомайский   0:32:14
46 Кудрявцев Артем 2011 M Первомайськ СтайерАтлон 0:32:15
50 Еременко Алена 1987 W Первомайский   0:33:29
38
Тюпа
 Поліна 2010 W Первомайский   0:34:36
53 Кодацька Ольга 2000 W Первомайський   0:36:23
41
Балаєва 
Васіліса 2010 W Первомайский   0:38:01
40
Долгіх 
Яна (мама)   W Первомайский   0:38:07
51 Тышковец Тимур 2012 M Первомайский   0:45:45
60 Тереняк Ярина 2014 W Докучаєвське   0:49:26
48
Харченко
Ганна 1985 W Харків   0:49:29
63 Тереняк Остап 2020 М Докучаєвське   0:49:29
59 Тереняк Артем 1982 M Докучаєвське   0:49:35
62 Тереняк Соломія 2018 W Докучаєвське   0:49:40
49
Харченко
Вікторія 2015 W Харків   0:49:58
57 Тереняк Лілія 1983 W Докучаєвське   0:49:58
61 Тереняк Тарас 2015 M Докучаєвське   0:49:58
43
Третьякова 
Вероніка   W Первомайский   0:51:37
42
Чорна 
Ріта   W Первомайский   0:53:45
54 Чорна  Євгенія 1987 W Первомайський   0:54:38

 

Comments:

Последнее обновление 10.05.21 10:01  
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Ми в Strava

Наш Відеоканал

 
Stayer-Athlon Group
Відкрита група · 2 учасники
Приєднатися до групи
Группа в Facebook для общения и быстрого получения информации о жизни клуба и не только