первомайский харьковская область

Первомайский Харьковская область

Фінішний протокол "Біг для всіх" 2020

 19 вересня 2020 року у Харківській області відбувся традіційний легкоатлетичний пробіг "Біг для всіх", привячений Дню міста Первомайський та 77-й річниці визволенню Первомайщини від немецько-фашистких окупантів. У часть у забігах на 2,5км, 5 км та 10 км прийняли блізько 400 бігунів.

 Фінішні результати фіксувались лише на дистанціях 5 та 10 км

Якщо у вас є уточнення по фінішним результатам - пишіть у коментаріях до цієї публікації. Обіцяємо все перепровірити та виправити.

Та чекайте на цьому сайті ще офіціний фотоальбом подіі!

Дистанція 10 км

Номер Прізвище Им´я Вік Група Населений пункт Результат
31 Седых Кирил   ч Первомайський 00:33:25
23 Павелко Андрей 34 ч Харьков 00:37:12
61 Поливаный Валерий 50 ч Харьков 00:37:41
26 Гелета Руслан 20 ч Харьков 00:39:00
70 Мансыров Эльдар 34 ч Лозова 00:39:49
4 Мелащенко Ярослав 17 ч Первомайський 00:41:02
8 Тиняков Роман 43 ч Первомайський 00:41:22
49 Сушков Максим 24 ч Харьков 00:41:35
34 Чухно Виталий 45 ч Мерефа 00:41:45
44 Розгребельский Микола 30 ч Первомайський 00:42:02
40 Верютин Кирил 19 ч Первомайський 00:42:18
66 Мясников Павел 42 ч Первомайський 00:42:33
13 Суговдзь Олег 51 ч Первомайський 00:42:52
62 Скакунов Юрий 43 ч Харьков 00:42:55
58 Северьянова Любовь 19 ж Харьков 00:43:02
59 Северьянова Тамара 19 ж Харьков 00:43:02
38 Матющенко Андрей 37 ч Первомайський 00:43:16
33 Розумная Наталья 27 ж Первомайський 00:43:28
60 Шлак Геннадий 49 ч Харьков 00:43:30
12 Анпилогова Татьяна 47 ж Первомайський 00:44:20
35 Караван Наталья 42 ж Харьков 00:46:40
32 Спиридонов Сергей 26 ч Первомайський 00:47:08
7 Микитенко Виталий 35 ч Первомайський 00:47:09
50 Газиева Алина 28 ж Харьков 00:47:26
24 Васильченко Андрей 42 ч Первомайський 00:47:40
39 Стрельников Евгений 31 ч Харьков 00:48:48
52 Фисенко Евгений 32 ч Харьков 00:48:48
67 Жуков Александр 67 ч Харьков 00:50:03
10 Якубский Алексей 39 ч Первомайський 00:50:35
36 Пелешенко Евгений 52 ч Харьков 00:51:34
68 Митрофанова Нина 63 ж Харьков 00:51:39
29 Кочубей Владислав 16 ч Первомайський 00:51:44
3 Лобойко Марьяна 30 ж Первомайський 00:51:47
41 Пешкова Ольга 32 ж Харьков 00:52:14
207 Яковлева Елена 25 ж Первомайський 00:53:07
47 Краснонос Дмитрий 36 ч Харьков 00:53:21
55 Рачинский Арсений 14 ч Первомайський 00:53:28
18 Хорунжий Даниил 10 ч Первомайський 00:53:44
42 Волковская Яна 29 ж Харьков 00:53:48
5 Павленко Ростислав 24 ч Первомайський 00:54:04
1 Сахно Антон 33 ч Первомайський 00:54:06
27 Гелета Светлана 55 ж Харьков 00:54:22
51 Фисенко Татьяна 28 ж Харьков 00:54:33
21 Фадеев Никита 21 ч Первомайський 00:54:39
15 Павленко Геннадий 57 ч Первомайський 00:54:42
14 Горбань Дмитрий 39 ч Первомайський 00:54:57
64 Митрофанова Мария 23 ж Харьков 00:55:03
48 Гребенюк Максим 35 ч Харьков 00:55:07
43 Анпшай Катерина 37 ж Харьков 00:55:26
46 Толмачев Дмитрий 40 ч Харьков 00:55:26
22 Мальцев Илья 20 ч Первомайський 00:55:42
63 Калашникова Вероника 29 ж Харьков 00:56:05
69 Киселева Ирина 28 ж Харьков 00:56:37
11 Шпортко Марина 35 ж Первомайський 00:57:00
37 Матющенко Анастасия   ж Первомайський 00:57:00
9 Шелихов Максим 24 Ч Первомайський 00:58:08
56 Колесникова Дарья 29 ж Харьков 00:58:10
6 Еременко Алена 33 ч Первомайський 01:01:25
19 Несповитый Владислав 27 ч Первомайський 01:02:38
57 Дуняк Ольга 58 ж Харьков 01:03:13
2 Глущенко Илья 15 ч Первомайський 01:04:12
25 Павліш Валерий 54 ч Первомайський 01:04:39
65 Николаенко Дарина 74 ч Харьков 01:04:52
30 Литвинов Артем 16 ч Первомайський 01:05:10
16 Самборский Роман 10 ч Первомайський 01:07:30
54 Толстолыкина Татьяна 38 ж Харьков 01:08:12
53 Поливаная Наталья 49 ж Харьков 01:08:13
20 Нефетя Дмитрий 14 ч Первомайський 01:09:49
17 Лиман Лукьян 9 ч Первомайський 01:10:11
28 Коваленко Олег 16 ч Первомайський 01:10:42
45 Орехов Антон 44 ч Первомайський DNS

Дистанція 5 км

Номер Прізвище Им´я Вік Група Населений пункт Результат
112 Альохін Віталій 15 ю16 Первомайський 00:17:39
192 Дещенко Андрей 26 ч Харьков 00:19:15
152 Якубский Михаил 14 ю16 Первомайський 00:19:41
160 Лактионов Илья 15 ю16 Первомайський 00:19:49
103 Богомолов Родион 10 х13 Первомайський 00:21:11
117 Медведев Даниил 12 х13 Первомайський 00:21:12
150 Петренко Рената 12 д13 Первомайський 00:21:22
151 Якубский Сергей 14 ю16 Первомайський 00:21:42
204 Ярковый Кирил 17 ч Первомайський 00:21:57
без номеру           00:21:58
190           00:22:12
195 Апшай Алика 10 д13 Харьков 00:22:36
209 Бардакова Мелания 16 д Первомайський 00:22:57
143 Александров Дмитрий 14 ю16 Первомайський 00:23:30
107 Нимко София 11 д13 Первомайський 00:23:46
176 Демченко Максим 12 х13 Первомайський 00:24:06
101 Криволапчук Элина 15 д Первомайський 00:24:08
100 Глагольева Анжелика 11 д13 Первомайський 00:24:12
111 Шпортко Анфиса 9 д13 Первомайський 00:24:12
124 Шульдишов Иван 12 х13 Первомайський 00:24:43
116 Пасечник Арсен 13 х13 Первомайський 00:24:57
145 Седых Ксения 12 д13 Первомайський 00:25:05
106 Нимко Александр 38 ч Первомайський 00:25:12
220 Сконик Юра 18 ч Первомайський 00:25:13
109 Ильина Вика 14 д Первомайський 00:25:19
196 Апшай Амрита 12 д13 Харьков 00:25:32
197 Апшай Агата 14 д  Харьков 00:25:34
177 Железнов Максим 14 ю16 Первомайський 00:25:36
155 Чесниченко Кира 9 д13 Первомайський 00:25:40
102 Соловьев Данила 19 ч Первомайський 00:25:51
139 Чемшит Сергей 37 ч Первомайський 00:25:58
212 Каверзин Николай 64 ч Мироновка 00:26:03
140 Кишинский Александр 10 х13 Первомайський 00:26:07
157 Лобойко Ева 10 д13 Первомайський 00:26:10
161 Хохлов Олександр 13 х13 Первомайський 00:27:14
215 Орленко Александр 26 ч Первомайський 00:27:43
148 Шестаченко Максим 8 х13 Первомайський 00:28:04
153 Кудрявцев Артем 9 х13 Первомайський 00:28:23
134 Павленко Марина 17 ж Первомайський 00:28:26
128 Остащенко Иван 10 х13 Первомайський 00:28:40
205 Самарин Андрей 16 ю16 Первомайський 00:28:45
133 Кошарная Виктория 13 д13 Первомайський 00:28:46
136 Долгих Яна 41 ж Первомайський 00:28:46
183 Тюпа Полина 10 д13 Первомайський 00:29:13
144 Малеев Евгений 14 ю16 Первомайський 00:29:17
193 Дещенко Маргарита 27 ж Харьков 00:29:24
198 Литвиненко Кристина 30 ж Харьков 00:29:31
199 Гурьева Анна 20 ж Харьков 00:30:20
147 Засуха Катерина 20 ж Первомайський 00:30:23
108 Лепоринський Максим 12 х13 Первомайський 00:30:38
без номеру           00:30:44
113 Воронина Анастасия 10 д13 Первомайський 00:30:45
123 Симошенко Елизавета 11 д13 Первомайський 00:30:45
137 Балаева Василиса 9 д13 Первомайський 00:30:56
182 Герасименко Ярослав 14 ю16 Первомайський 00:30:57
181 Воронов Дмитрий 14 ю16 Первомайський 00:31:03
138 Долгих Яна 13 д13 Первомайський 00:31:23
169 Гулевский Михаил 9 х13 Первомайський 00:31:24
132 Страхова Лилия 25 ж Первомайський 00:31:25
120 Лымарь Антон 9 х13 Первомайський 00:31:26
202 Яковлев Владислав 13 х13 Первомайський 00:31:35
203 Яковлев  Данила 6 х13 Первомайський 00:31:35
115 Лісовина Таїсія 7 д13 Первомайський 00:31:43
213 Колокольнева Юлия 42 ж Первомайський 00:31:46
187 Морская Карина 24 ж Первомайський 00:31:49
184 Клымчук Оксана 38 ж Первомайський 00:31:53
185 Клымчук Екатерина 8 д13 Первомайський 00:31:53
188 Варавина Наталья 32 ж Первомайський 00:31:53
200 Мелащенко Матвей 7 х13 Первомайський 00:32:05
201 Мелащенко Владимир 49 ч Первомайський 00:32:05
217 Бомко Кристина 32 ж Первомайський 00:32:07
219 Полешко Николь 11 д13 Первомайський 00:32:07
216 Лысенко Александр 24 ч Первомайський 00:32:16
174 Павлыш Вера 48 ж Первомайський 00:32:25
175 Степаненко Виктория 38 ж Первомайський 00:32:25
135 Павленко Элла 45 ж Первомайський 00:32:33
214 Мансырова Мария 30 ж Лозовая 00:32:33
211 Ясинская Анастасия 11 д13 Первомайський 00:33:13
119 Колмакова Таисия 11 д13 Первомайський 00:33:14
189           00:33:56
165 Губарь Наталья 37 ж Первомайський 00:34:36
179 Бабич Ростислав 13 х13 Первомайський 00:34:55
104 Шихова Мишель 10 д13 Первомайський 00:35:31
149 Сысоев Тимур 13 х13 Первомайський 00:35:33
114 Нікітченко Юлія 42 ж Первомайський 00:35:36
141 Фадеева Дарина 16 д  Первомайський 00:36:07
171 Коваленко Сергей 14 ю16 Первомайський 00:36:44
118 Новак Матвей 11 х13 Первомайський 00:36:45
173 Зиновьев Матвей 7 х13 Первомайський 00:36:49
154 Михайлов Антон 9 х13 Первомайський 00:36:53
170 Панченко Илья 9 х13 Первомайський 00:36:55
180 Пономарев Максим 11 х13 Первомайський 00:36:59
126 Земляк Элина 12 д13 Первомайський 00:37:23
127 Сухова Алина 12 д13 Первомайський 00:37:23
142 Рачинский Кирил 8 х13 Первомайський 00:37:25
146 Удянский Тимофей 9 х13 Первомайський 00:37:26
168 Литвин Егор 10 х13 Первомайський 00:37:42
110 Ильина Мария 10 д13 Первомайський 00:38:16
162 Погребенко Артем 9 х13 Первомайський 00:38:24
208 Папуш Денис 10 х13 Первомайський 00:38:24
156 Григорьев Борис 65 ч Первомайський 00:38:33
166 Мышкин Никита 10 х13 Первомайський 00:38:47
172 Нетеча Артем 10 х13 Первомайський 00:38:55
121 Лактионова Диана 14 д Первомайський 00:39:00
117           00:39:00
159 Комисар Алиса 10 д13 Первомайський 00:39:03
178 Погожий Богдан 9 х13 Первомайський 00:39:12
158 Комисар Тимур 7 х13 Первомайський 00:39:46
191           00:39:56
129 Виственник Герман 11 х13 Первомайський 00:40:11
206 Подзирова Алина 13 д13 Первомайський 00:40:34
167 Короткий Дмитрий 10 х13 Первомайський 00:41:15
130 Ворона Анна 11 д13 Первомайський 00:41:16
131 Мороз Тамила 10 д13 Первомайський 00:41:16
210 Непокупный Никита 11 х13 Первомайський 00:42:27
163 Дешко Богдан 11 х13 Первомайський 00:43:08
164 Тимошенко Наталья 36 ж Первомайський 00:43:08
125 Малеев Максим 10 х13 Первомайський 00:47:59
105 Буткова Вероніка 10 д13 Первомайський 00:00:00
122 Дешко Анастасия 14 д Первомайський 00:00:00
186 Басанец Юлия 20 ж Первомайський 00:00:00
194 Лищенко Семен 14 ю16 Первомайський 00:00:00
218 Марьенко Оксана 34 ж Первомайський 00:00:00

 

Comments:

Последнее обновление 23.09.20 19:53  
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Мы в Strava

Наш Видеоканал

 
Stayer-Athlon Group
Відкрита група · 2 учасники
Приєднатися до групи
Группа в Facebook для общения и быстрого получения информации о жизни клуба и не только