BEGIN:VCALENDAR VERSION:2.0 PRODID:-//jEvents 1.5 for Joomla//EN CALSCALE:GREGORIAN METHOD:PUBLISH BEGIN:VEVENT UID:9638a2d719924e653eeebfe62405a7d3 CATEGORIES:Триатлон SUMMARY:Ukrman Triathlon 2021 LOCATION: DESCRIPTION;ENCODING=QUOTED-PRINTABLE:

alt

 Регламент Ukrman Triathlon

 

Правила реєстрації відображаються на вкл адці РЕЄСТРАЦІЯ

Правила змагань відповідають регламенту ITU (Міжнарод ного союзу триатлону) та «Правилам змага нь для тріатлону на довгі дистанції», затвердженим Федерацією триатлону України від 10.09.2006 р

З Правилами змагань можна ознайомитись на вкладці ПРА ВИЛА

МЕТА

Головною метою про ведення  змагання є популяризація спорту взагалі та тріатлону зокрема, а та кож здорового способу життя серед жителів України і Харківської області, за лучення до спорту широких мас населення.

ОРГАНІЗАТОРИ

Загальне керівництво підготовкою та проведенням змага нь здійснює Оргкомітет тріатлону UKRMAN, за сприяння місцевих органів влади та Слобожанського спортклубу « Стаєр-Атлон»

ПРАВО УЧАСТІ

До участі в змаганнях запрошуються всі бажаючі: аматори та спортсмени віком 1 8-69 років, готові за станом здоров'я та фізичної підготовки подолати диста нцію, і виконали наступні вимоги:

• на день старту фактичний вік повинен бути не менш  18 років

• завершили процедуру  реєстрації тасплатили стартовий внесок в термін, за значений в Правилах реєстрації

• підписали  Угоду «Виключення відповідальності» в офі сі змагань напередодні старту

Оргкомітет тріатлону UKRMAN рекомендує  учасникам   мати діючий поліс медичного страхування, що покриває витрати на лікування, в разі отримання травми під час гонки.

Для участі в Ukrman Triathlon та  Ukrman ½ Tri athlon не потрібно виконання кваліфікаційного нормативу під час виступу в і нших триатлону.  Учасникам не обов'язково бути членом будь-якого спортивног о клубу / спільноти або мати ліцензію від якихось федерації.< /p>

 

ДАТА ЗМАГАНЬ

Субота, 3 липня 2021 року

 

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ

 Україна, Харківська область, Лозівский район, селище Біляївка та навколишні села.

Зі схемою траси можна ознайомитися на сторінці < a href="http://ukrman.top/ua/mapa-trasy" style="box-sizing: border-box; bac kground-color: transparent; color: rgb(95, 135, 209); text-decoration-line: none;">Мапа траси, передстартовому брифінгу і схемою, яка буде висіть в стартовому містечку.

 

ПРОГРАМА ТРІ АТЛОНУ

Ukrman T riathlon:  плавання - 3,8 км, велогонка - 180 км, біг - 42,2 км

Старти-супутники:

Ukrman ½ Triathlon:  п лавання - 1,9 км, велогонка - 90 км, біг - 21,1 км
Ukrman Bike< /span> Marathon: веломарафон 179 км
Ukrman Trail Maratho n: біг 42,2 км
 
Старти-супутники проводяться для тих, хто бажає "спробувати себе" в т ріатлоні на довгій дистанції і отримати досвід участі на даній трасі. Гонка на цих дистанціях буде проходити паралельно основній гонці на дистанції за лізного Ukrman Triathlon.
Умови участі в Ukr man Bike / Trail Marathon перебувають за посиланням >>
 
Оргком ітет Ukrman Triathlon для всіх бажаючих 3-4 липня 2021 року проводить онлай н тріатлон Ukrman ½ Virtual Race, в якому любий бажаючий, без ст артового внеску, у любому місці планеті може взяти участь у віртуальних зма ганнях. Результати цих змагань будут оприлюднені на сайті Ukrman Triathlon.
 
< span style="box-sizing: border-box; font-size: 14px;">Ukrman ½ Virtual Race: заплив 1,9 км, велозаїзд 90 км, біг 21,1 км
Умови участі в Ukrman ½ Virtual Race знаходяться за посиланням >>
 

МАКСИМАЛЬНА  КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ

Ukrman Triathlon (3,8 -180-42,2) - 15 осіб

Ukrman ½ Triathlon (1,9-90-21,1) - 10 осіб

 

КОНТРОЛЬНИЙ ЧАС НА ПРОХОДЖЕННЯ ДИСТАН ЦІЇ UKRMAN TRIATHLON

Старт тріатлону о 7:30 год

Закриття траси о 1:30 год (наступної доб и).

Ліміт часу:

Плав ання - 2:30 годин

Плавання + велогонка - 11:30 годин

Ліміт часу на проходження всієї дистанції - 18:00 годин

Невиконання контрольного часу призведе до негайної дискваліфікації і пр ипинення участі.

 

РЕЄСТРАЦІЯ< /span>

Реєстрація на Ukrman Triathlon та Ukrman ½ Triathlon розпочнеться  01.04.2021 року, б уде проводитись через сайт змагань і закінчиться за 10 днів до старту, або по заповненню ліміта учасників

Розмір стартового внеску  залежить від обраної дистанц ії, вибраних опцій, терміну подачі заявки і своєчасності оплати.

З Правилами реєстрац ії  можна ознайомитися на вкладці РЕЄСТРАЦІЯ< /p>

 

НАГОРОДЖЕННЯ

На Ukrman Triathlon і Ukrman ½ Triathlo n немає призового фонду і розбивки за віковими групами.

Спеціальними пам'ятними приза ми нагороджуються всі фінішери залізної дистанції Ukrman Triathlon.< /span>

< span style="box-sizing: border-box; font-size: 14px;">Кожен фінішер Ukr man Triathlon та  Ukrman ½ Triathlon отримає фінішну медаль.< /p>

 

РОЗКЛАД

Програма заходу опублікована на вкладці ГІД УЧАСНИКА

 

СУДДІВСТВО

Хр онометраж змагань буде проводитися суддівською бригадою. Результати гонки б удуть доступні відразу по закінченню змагань.

Суддівську колегію формує Оргкомітет тр іатлону UKRMAN.

Апеляційне жюрі буде приймати протести відразу після гонки і буде сфо рмовано з команди Організаторів, Головного судді та Маршалла гонки.< /span>

< span style="box-sizing: border-box; font-size: 14px;">Склад комісії і ж юрі будуть озвучені на передстартовому брифінгу.

Головний суддя - Панов Є.О.

 < /p>

ОСОБЛИВОСТІ ЗМАГАНЬ

Увага!

Дуже важкі умови для гонки. О рганізація гонки неурочиста  і вельми проста. Але цей старт дуже душевний т а гостинний для всіх учасників.

Траса на вело етапі  не буде перекриватися для руху а втотранспорту. Рух автотранспорту по трасі тріатлону малоінтенсивний, на ос новній частині дистанції – відсутній  взагалі.

Стан дорожнього полотна, в зоні провед ення велогонки - складний: місцями довгі рівні ділянки, місцями ями та  діл янки зі складно-проїжджаїмим  "удосконаленим покриттям".

< p font-size:="font-size:" style="box-sizing: border-box; margin-top: 0px; m argin-bottom: 10px; color: rgb(102, 102, 102); font-family: "> Перші три кілометри велодіст анціі від водойми - накатана грунтова дорога. У разі дощової погоди, ця діл янка дороги може бути проблемна  для подолання.

Рельєф на вело етапі  та біговій дист анції - горбистий.  Місцями затяжні підйоми, круті горки та спуски. Можливи й вигул домашніх тварин на трасі (корови, домашня птиця).

Готелів в зоні проведення т ріатлону немає. У фінішній зоні тріатлону (стадіон сел.Біляївка) організато рами буде встановлено наметове містечко для бажаючих переночувати до та піс ля змагань. Наметове містечко буде забезпечене  електрикою, водою та кабіно ю з літнім душем.

Пункти харчування на трасі будуть розташовані в достатній кількості .

Ukrman T riathlon - це 100% натуральний український продукт.

На Ukrman Triathlon плисти доведе ться в звичайному українському ставку, їхати  звичайною розбитою українсько ю  дорогою, бігти через пустельні безкраї простори ланів.

Організатори забезпечують:< /span>

- прийнятн і умови для проведення змагань та виконання Регламенту змагань

- безпеку спортсменів на плавальному етапі

- надання першої медичної допомоги під час проведення змагань

- збереження велосипедів та екіпіровки в транзитних зонах

- сприяння в розміщенні та харчуванні у часників, волонтерів та суддів

DTSTAMP:20221209T031020Z DTSTART:20210703T043000Z DTEND:20210703T205959Z SEQUENCE:0 TRANSP:OPAQUE END:VEVENT END:VCALENDAR