BEGIN:VCALENDAR VERSION:2.0 PRODID:-//jEvents 1.5 for Joomla//EN CALSCALE:GREGORIAN METHOD:PUBLISH BEGIN:VEVENT UID:d3490252e1653c76dbfb34804c89c09e CATEGORIES:По умолчанию SUMMARY:Велотур по крепостям LOCATION: DESCRIPTION;ENCODING=QUOTED-PRINTABLE:
altЙуххуууу...! Ми знов готуємо для ва с феєричну подорож по фортецям Української оборонної лінії.  Цього разу на довгій дистанції вас чекає зовсім інший маршрут! Ми відвідаємо шість з сімн адцяти фортець, що розташовані на шляху між містамі Первомайський та Красно град на Харківщині. А саме: Олексіївська, Ефремівська, Парасковійська, Орло вська, Іванівська та Белевська фортеці. Тож готуйте ваших коней та приєднуй тесть до команди двоколісних мандрівників. Подробиці у статті.

1. Загальна частина
Основні завдання велотуру  «TourDeFort»– розвиток туризму на Харківщіні, популяризація здорового способу життя, акти вного відпочинку та екологічно чистого виду транспорту.
Велотур відб увається в один день. Складається з двох дистанцій на вибір.
< /p>

Маршрут L ~ 30 км, покриття асфальт/грунт.

Маршрут XXL ~100 км, покриття – грунт/ поганий асфальт.

Учасники повинні забезпечити себе необхідним дл я подолання дистанції спорядженням (велосипед, шолом, мінімальний ремонтний набір).

2. Місце та строки проведен ня

Старт велотуру, спільний для обо х дистанцій– 27 липня 2019, м. Первомайський, Харківська обл.

Фініш велотуру – дистанція L –  27 липня 2019, м. Первома йський, Харківська обл.

Фініш велотуру – дис танція XXL –  27 липня 2019, м. Красноград, Харківська обл.

Учасникам пропонується всього два варіанти маршрутів. Короткий – тур L (для широкого кола учасників) та довгий – тур XXL (для досвідчених та підготовлених). Кожен має обрати щось своє.
 
Докладніше про маршрути нижче.
 
Тур L – близько 40 км, радіальний, старт та фініш у місті Первомайський. Ідеальний для всієї сім'ї. Олексіївська фо ртеця, село Олексіївка, Берецьке водосховище, село Сиваш – вотчина поміщикі в Лихачових, автентична будівля парового млину. Формат покриття – асфальт, ґрунт.
 
Участь на дистанції L безкоштовна для всіх бажаючих за умови попередньої реєстрації (посилання на форму реєстрації нижче).
 
Тур ХXL – найцікавіший маршрут для підготовлених байкерів – більш ніж 80 км., передбачає огляд Олексіївської, Ефремівської, Парасковійської, Орловської, Іванівської та Белевської фортець. Рух долинами річок Бере стова та Берестовенька нові крайовиди та пригоди. Кінцева зупинка – Бе левська фортеця у місті Красноград. Формат покриття – ґрунт, асфальт.
 
 
Участь на дистанції XXL пере дбачає сплату стартового внеску 200 грн (у вартість входить вода, перекуси на дистанції, сувеніри учасникам, машина супроводу групи та підтримка марша лами на дистанції).
 
 
Старт обох маршрутів 27 липня 2019 року о 10.00 ранку в місті П ервомайський Харківської області.
 
Місце видачи стартових пакетів та старту –  майданчик біля сп орткомплексу "Ангар" м. Первомайський.
 
Для всіх учасників реєстрація обов'язкова. Реєстрація дає організ аторам можливість мати інформацію щодо кількості учасників та своєчасно сфо рмувати для них стартові пакети. Зареєстровані учасники отримують стартовий пакет, до якого входять інформаційні матеріали, сувенірна продукція, пляшк а води та пакетик швидкорозчинної каші від спонсорів (посилання на форму ре єстрації нижче).
 
Діти до 18 р оків беруть участь за умови супроводу дорослими.
< span style="font-size:12px;">Відповідальність за безпеку дітей на заході несуть батьки.
 
Для успішного проходження дистанції ва м знадобиться: власне бажання, підкріплене мінімальною фізичною підготовкою , справний велосипед, запас води, головний убір від сонця. Бажано, наявніст ь велошолому, велоаптечки.
 
У будь-якому разі ваша безпека – це, насамперед, ваша відповідальність. Тому віднесіться до підготовки сумлінно.
 
 
Проізд до місця старту можливий електропоїздами Південн ої залізниці до станції Лихачове, як від станції Харків - Південний вокзал, так і станції Лозова або власним транспортом.
Виїзд з місця фінішу м. Красноград можливий також електропоіздами до с танції Харків - Південний, або станції Мерефа з подальшою пересадкою до ста нцій Лихачове, Лозова.
 
Усі уч асники можуть замовити унікальну пам'ятну футболку із логотипом велотуру. Д ля цього у формі реєстрації слід обрати необхідну опцію. Вартість футболки – 250 грн.
 
Зареєструват ися
 
Відповіді на поширені запитання:
 
1. Велос ипедів напрокат не надаємо. Кожен учасник велотуру має знайти велосипед сам остійно.
 
2. На кожному маршру ті будуть працювати два маршали, які здійснюватимуть супровід груп по диста нції та забезпечуватимуть необхідний швидкісний режим, зручний для більшост і учасників.
 
3. Кожен учасник має дотримуватись швидкісного режиму групи, якщо бажає розраховувати на пі дтримку та супровід маршалами.
 
4. Кожному учаснику потрібно мати при собі пляшку, щоб мати можливість по повнювати запаси води з криниць та джерел, які будуть зустрічатись на шляху .
 
5. Учасники будуть мати мож ливість зупинятись для огляду історичних пам'яток та перекусів.
 
6. Наявність необхідного запасу продукті в для підтримки сил на дистанції – це особистий обов'язок кожного учасника велотуру.
 
7. Незважаючи на те , що маршали будуть мати мінімальний набір для ремонту велосипедів, кожен у часник велотуру несе відповідальність за технічний стан власного велосипеду та має бути готовим до подолання несподіванок та несправностей у дорозі.
CONTACT:096 44 830 22 DTSTAMP:20210308T031343Z DTSTART:20190727T070000Z DTEND:20190727T205959Z SEQUENCE:0 TRANSP:OPAQUE END:VEVENT END:VCALENDAR